Uitslag Winner Show 2017 Posted December 15, 2017 by DPHCN

Amsterdam, 15 december

Keurmeester Tineke Pillement-Heijden

 

Beste van het Ras (BOB) Faro fan’t Suydevelt
Beste Jongste Pup  
Beste Pup Storm
Beste Jeugdhond Milly fan’t Suydevelt
Beste Reu Faro fan’t Suydevelt
Beste Teef Benthe Djenna van Drienermarke
Beste Veteraan Cisco Cas v.d. Sebastiaanshoeve

Jongste Puppyklasse Reuen:

1 VB Naam hond, NHSB nummer, eigenaar

Puppyklasse Reuen:

1 VB Storm, 3076112, K. Wiegert

Jeugdklasse Reuen:

1 U, Jeugdwinner Thomas Eefje v.Klein Elsholt,3071119, A.H.L. Kamperman-van Remmen en L.E.F. Halmans
2 U Alrik Silha v.d. Waterreijkse Landen, 3065030, A.Ritsma en P.M. Ritsma-Marcusse
3 ZG Archie Silha v.d. Waterreijkse Landen, 3065028, L.B.T. Boer-Wolters
4 ZG Bertus Barrie Wiesje v. Zoterbék, 3059555, K. Zwartjes
ZG Bo-Bieke-Wiesje v.Zoterbék, 3059556, R.J.M. van Brug en C.J. van Brug-Mager

Tussenklasse Reuen:

1 U Bauke Byke v.d. Bezelhonk, 3033542, A.H. Stamhuis
2 U Obi One v.d. Sebastiaanshoeve, 3034940, E.Stolk-Verweij
3 ZG Jarno-Eefje v. Klein Elsholt, 3028461, A. van Erp- en M. van Wijngaarden
4 ZG Jesse v.d. Olinckhoeve, 3029844, G.B. Olieman

Openklasse Reuen:

1 U Naam hond, NHSB nummer, eigenaar

Kampioensklasse Reuen:

1 U, CAC/CACIB Faro fan’t Suydevelt, 3007126, D. Ruthenkolk
2 U, res CAC/res CACIB Asra- Tessa van Klein Elsholt, 2903967, A.H.L. Kamperman-van Remmen en R. Hogeland
3 U Brisco Barasya The Gloucester, 2889094, G.W. Paardekooper en G.W. Paardekooper-Weenink
4 U Bram Djenna v. Drienermarke, 2991065, H.T. Bösing en H.G.M. Belshof

Veteranenklasse Reuen:

1 U  Veteranen Winner Cisco Cas v.d. Sebastiaanshoeve, 2772138, K. Wiegert

Jeugdklasse Teven:

1 U Jeugdwinster Milly fan’t Suydevelt, 3063942, J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
2 U Ymke Repke-Verdi v.d. Ruyghewaert, 3068368, G.M. van der Feijst
3 U Senna Sophie v.d. Lage Nesse, 3071471, T. de Reus- de Haan en M. De Reus Reus
4 U Linde v.d. Olinckhoeve, 3063392, G.B. Olieman
U Baloe-Belle-Wiesje v. Zoterbék, 3059557, G. Duijvelaar
U Evy Lenny v.d. Bezelhonk, 3070574, C.M. Schulte en S.E. van
Ommen
ZG Jenta-Jentie v.d. Neerbosche Wateren, 3062675,
J.Sutmuller en B.N.J. Groen
ZG An-Lot Silha v.d. Waterreijkse Landen, 3065034, L.Punselie
ZG Ayssa-Dara v.d. IJsselstaete, 3069656, T.Knip

Tussenklasse Teven:

1 U RES CAC/RES CACIB Norah v.d. Olinckhoeve, 3047276, G.B. Olieman

Openklasse Teven:

1 U Nora-Tessa v. Klein Elsholt, 2903970, A.H.L. Kamperman-van Remmen
2 U Pyppa-la v.d. Krikheide, 3073445, J.W. Hoeksema en F. Hoeksema -Schuurman

Kampioensklasse Teven:

1 U CAC/CACIB Benthe Djenna v. Drienermarke, 2991066, H.T. Bösing en E.M. Bösing-Dijkstra
2 U Sophie Amy v.d. Lage Nesse, 2926061, T.de Reus-de Haan
error: Content is protected !!