Onderstaand vind u de Ringindeling voor de Nakomelingendag van 10 juli 2021 op het buitenterrein van de Waltakke in Lochem.

Tijdens de dag wordt gewerkt met tijdsloten.
Start van het tijdslot is de aanvangstijd. Het tijdslot duurt tot aanvang van het volgende nest.
Wij verzoeken deelnemers een half uur voor aanvang van de keuring van het nest waartoe hun Drent behoort aanwezig te zijn. Zoek daarom het nest op waarvoor u bent uitgenodigd voor het juiste tijdslot.

Klik hier om u als aanwezig op de nakomelingendag aan te melden.

Ochtend Programma

Ochtend Ring 1
Vader Moeder Fokker Aanvang
1 Eelco fan ‘t Suydevelt Zita fan ‘t Suydevelt R. v. Esch 9:00
2 Eelco fan ‘t Suydevelt Ella v.d. Olinckhoeve G. Olieman 9:45
3 Karu fan ‘t Suydevelt Puk v.d. Maasduinen W.v. Vulpen 10:30
4 Karu fan ‘t Suydevelt Puck v. Klein Elsholt L. Kamperman 11:00
5 Blitz Dante f. ‘t Suydevelt J. Hoeksema 11:30
36 Blitz Kirsi fan ‘t Suydevelt J.W.Hoeksema 12:00
Ochtend Ring 2
Vader Moeder Fokker Aanvang
6 Dirk fan ‘t Suydevelt Us Mevrouw fan ‘t Suydevelt J. Hoeksema 9:00
7 Rintje Indy v. h. Bergse Veld Roosje fan ‘t Suydevelt A. en E. Poppelaars 9:45
9 Jelle v.d. Olinckhoeve Mira T. v. Dijk 10:30
8 Jelle v.d. Olinckhoeve Cera fan ‘t Suydevelt G. Duivelaar 11:15
10 Jelle v.d. Olinckhoeve Nadezja Nahla Posh A. Verrooten 11:45
Ochtend Ring 3
Vader Moeder Fokker Aanvang
21 Joppe fan ‘t Suydevelt Wiesje Wyneke v. Zoterbek G. Duijvelaar 9:00
22 Joppe fan ‘t Suydevelt Orintha Eefje v. Klein Elsholt J. Kollenburg 10:00
24 Tristan Mayke fan ‘t Zuudbargerveld J. Smink 10:20
26 Dirk fan ‘t Suydevelt Norah v.d. Olinckhoeve G. Olieman 11:00
27 Dirk fan ‘t Suydevelt Abby v.d. Olinckhoeve A. Post 11:30
Ochtend Ring 4
Vader Moeder Fokker Aanvang
34 Wild Venatrix Sako of Floris Eefje Uit de Drentsche Streek L. Kamperman 9:00
35 Kerel Uit de Drentsche Streek Charlotte L. Hrouda 9:30
37 Bertus Barrie Wiesje v. Zoterbek Cera fan ‘t Suydevelt L. Duijvelaar 10:30
38 Rieks v.d. Oostwieke Orintha Eefje v. Klein Elsholt J. Kollenburg 11:30

Middag Programma

Middag Ring 1
Vader Moeder Fokker Aanvang
11 Nozem fan ‘t Suydevelt Hannelee Uit de Drentsche Streek E. Dofferhoff Hoeksema 13:00
12 Nozem fan ‘t Suydevelt Yoni v.d. Olinckhoeve G. Olieman 13:45
13 Jarno Eefje v. Klein Elsholt Donja v.d. Stiphoutsevelden M. v. Laar 14:30
14 Bomie Quilou v.d. Smalle EE Imke Renske Ui it Suden E. Helmer 15:15
15 Tallmora Mazzel Demi fan ‘t Suydevelt G. Duijvelaar 15:45
Middag Ring 2
Vader Moeder Fokker Aanvang
16 Udo fan ‘t Suydevelt Ricky Tes v. Zoterbek D. Duijvelaar 13:00
17 Floris Horus fan ‘t Patrijzen Bos Bryn v. Rubensdael G. v. Luinen de Rooy 13:30
18 Us Speyk fan ‘t Suydevelt Eefje Uit de Drentsche Streek L. Kamperman 14:15
19 Joppe fan ‘t Suydevelt Charlotte L. Hrouda 15:00
20 Makker fan ‘t Suydevelt Kirsi fan ‘t Suydevelt J. Hoeksema 15:45
Middag Ring 3
Vader Moeder Fokker Aanvang
23 Morris fan ‘t Suydevelt Katja J.W. Hoeksema 13:00
28 Morris fan ‘t Suydevelt Yoni v.d. Olinckhoeve G. Olieman 14:00
29 Joppe fan ‘t Suydevelt Ivy fan ‘t Suydevelt J.W. Hoeksema 14:20
30 Joppe fan ‘t Suydevelt Hotske Eida Lauwers D.J. Hoogstra 15:00
31 Niels fan ‘t Suydevelt Hanne Lauwers J. Boersma 15:20
32 Pjotter fan ‘t Suydevelt Hannelee Uit de Drentsche Streek E. Dofferhoff Hoeksema 15:35
33 Pjotter fan ‘t Suydevelt Flo fan ‘t Suydevelt J.W. Hoeksema 16:00
Middag Ring 4
Vader Moeder Fokker Aanvang
39 Kiet Imke Renske Ut it Suden E. Helmer 13:00
40 Ide Lauwers Noelle fan ‘t Suydevelt J.W. Hoeksema 14:00
41 Ide Lauwers Pyppa-La v.d. Krikheide J.W. Hoeksema 15:00
42 Bram v. Rubensdael Veerle fan ‘t Suydevelt G. v. Luinen de Rooy 15:15
43 Wild Venatrix Sako of Floris Eva uit de Drentsche Streek G. v. Luinen de Rooy 15:35
44 Ascon Rinus An ‘t Landweggie Puck Tessa v. Klein Elsholt L. Kamperman 16:00