Uitslag Hanzeshow Zwolle 2017 Posted oktober 8, 2017 by Redactie

Zwolle Hanzeshow,  8  oktober 2017

Keurmeester Dhr.G.Mensink

 

Beste van het Ras (BOB) Asra-Tessa van klein Elsholt
Beste Jongste Pup Rick v/d Olinckhoeve
Beste Pup Storm
Beste Jeugdhond Luke fan de Injo- Anjoho
Beste Reu Asra-Tessa van klein Elsholt
Beste Teef Senna Lynde v/d Bezelhonk
Beste Veteraan Floris Horus fan ’t Patrijzen Bos

Jongste Puppyklasse Reuen:

1 VB  Rik v/d Olinckhoeve NHSB 3082789 E. van Lohuizen

Puppyklasse Reuen:

1 VB  Storm NHSB 30766112  K.Wiegert

Jeugdklasse Reuen:

1 U Luke fan de Indo-Anjoho NHSB 3044185 B.M.Pouw-Zuiderhof
2 ZG Joppe fan ’t Suydevelt NHSB 3044917 J.Veldman & E.J.Veldman-Knol
3 ZG Wild Venatrix Sako of Floris NHSB 3057828 G.van Luinen de Rooy & J.W. Wegink

Tussenklasse Reuen:

1 ZG  Jarno-Eefje van klein Elsholt NHSB 3028461 T.van Erp & M.van Wijngaarden
2 G  Charlie v.Noordhove NHSB 3024037 H.Delacroix

Openklasse Reuen:

1 U CAC-CACIB Asra-Tessa van klein Elsholt NHSB 2903967 R.Hogeland & A.H.L.Kamperman van Remmen
2 U Res.CAC Res.CACIB Faro fan ’t Suydevelt NHSB 3007126  D.Ruthenkolk
3 U  Karu fan ’t Suydevelt NHSB 2872052 T.V.Erp & M.v.Wijngaarden
4  ZG  Matthijs-Emie v/d Neerbosche Wateren NHSB 2832093 J.Broekman-Dekker
5 ZG  Hidde Lynde v/d Bezelhonk NHSB 2977330 E.Nobel & F.A.Roozenburg
 G Bomi Quilou v/d Smalle Ee 2978902  J.Veldman

Kampioensklasse Reuen:

1 U  Brisco Barasya The Glouster NHSB 2889094 G.Paardekooper & G.W.Paardekooper-Weenink

Veteranenklasse Reuen:

1 U Floris Horus fan ’t Patrijzen Bos NHSB 2651654 J.Wegink

Puppyklasse Teven:

1 VB Neeltje v/d Rietzoomdrenten NHSB 3075754 F.J.Glastra van Loon & J.G.H.van Bruggen

Jeugdklasse Teven:

1 U  Baloe-Belle-Wiesje v.Zoterbék NHSB 3059557 G.Duivelaar & C.Fransen
2 ZG  Milie fan ’t Suydevelt NHSB 3063942 J.Hoeksema & F.Hoeksema-Schuurman
3 ZG  Linde v/d Olinckhoeve NHSB 3063392 G.B.Olieman
4 ZG  Juffie fan ’t Suydeveldt NHSB 3044918 M.A.Dofferhoff-Hoeksema & P.A.Dofferhoff
ZG  Mia fan ’t Suydevelt NHSB 3063941 S.de Vries & P.de Vries

Tussenklasse Teven:

1 U  Benthe Lenny v/d Bezelhonk NHSB 3028361 J.de Groot
2 ZG Floor Loisa Kyra v.Zoterbék NHSB 3031429 G.Duijvelaar & C.T.M.Fransen
3G Faith-Brenda An’t Landweggie NHSB 3031148 E.Ommen &D.J.J. Klein Gansel

Openklasse Teven:

1 U Res.CAC Res CACIB  Viva La Vida fan ’t Suydevelt NHSB 2942483 J.Hoeksema & F.Hoeksema -Schuurman
2 U  Ziiva fan de Indo-Anjoho NHSB 3003685 I.Hoekstra-Dekkers
3ZG Nora-Tessa van klein Elsholt NHSB 2903970 A.H.L.Kamperman van Remmen
4ZG Renske fan ’t Suydevelt NHSB 2930148 F.J.Glastra van Loon & J.H.G.van Bruggen
ZG Bryn van Rubensdael NHSB 2997408 G.van Luinen de Rooy
ZG Hannalee uit de Drentsche Streek NHSB 2980838 H.Vermeij & C.H.M.v/d Hoeven

Kampioensklasse Teven:

1 U CAC /CACIB  Senna Lynde v/d Bezelhonk NHSB 2977338 S.Graver

 

error: Content is protected !!