Lochem, 10 september 2016

Keurmeesters Dhr. W. Wellens, Mw. D. Mensink & Mw. A.M. Reeskamp-Blok
Clubwinnaar 2016 Sammy-Flo Linde van de Bezelhonk
Beste Jongste Pup Iwan fan ’t Suydevelt
Beste Pup Huub fan ’t Suydevelt
Beste Jeugdhond Flo fan ’t Suydevelt
Beste Reu Tristan
Beste Teef Sammy-Flo Linde van de Bezelhonk
Beste Veteraan Waldo fan ’t Suydevelt
Reserve Beste Reu Makker fan ’t Suydevelt
Reserve Beste Teef Flo fan ’t Suydevelt

KCM 2016 clubwinner

 

 

 

 

 

 

 

Jongste Puppy klasse Reuen, keurmeester Mw. A.M. Reeskamp-Blok:

1 VB
Iwan fan ’t Suydevelt, NHSB 3039743, Eig:  E.M. Bouckaert-Dijkstra
2 VB
Ido fan ’t Suydevelt, NHSB 3039742, Eig:  M. Logt-Smit
3 B
Arie van het Groningerland, NHSB 3042583, Eig:  M.F. Vos

Puppy Klasse Reuen, keurmeester Mw. A.M. Reeskamp-Blok:

1 VB
Huub fan’t Suydevelt, NHSB 3030604, Eig:  E.B. Rolink
2 VB
Jarno-Eefje van Klein Elsholt, NHSB 3028461, Eig:  A. van Erp
3 VB
Leco Lars Kyra van Zoterbék, NHSB 3031424, Eig:  L. de Groot en C. de Groot
4 VB
Karu-Eefje van klein Elsholt, NHSB 3028460, Eig:  J.W. Stroop
B
Douwe Eefje van Klein Elsholt, NHSB 3028457, Eig:  J. Dijkstra

Jeugd Klasse Reuen, keurmeester Mw. A.M. Reeskamp-Blok:

1 U
Faro fan ’t Suydevelt, NHSB 3007126, Eig:  D. Ruthenkolk
2 U
Maras-Nora van Klein Elsholt, NHSB 3016925, Eig:  V.E. Liebers
3 U
Teacher’s Sixten, SE46606/2015, Eig:  K. Croezen
4 U
Baron fan de Indo-Anjoho, NHSB 3003683, Eig:  T. de Jong
U
Endavour fan’t Suydevelt, NHSB 3002297, Eig:  G. Blom
ZG
Eelco fan t Suydevelt, NSHB 3002295, Eig:  C. de Regt en J.W. Hoeksema
ZG
Fokke Roosje van het Bergse Veld, NHSB 3023823, Eig:  T.H. Peereboom
ZG
Jack-Nora van Klein Esholt, NHSB 3016927, Eig:  J.H.T. de Haardt
ZG
It’s Allard uit de Drentsche Streek, NHSB 3003905, Eig:  W.G. Visser-Vink
ZG
Dries fan’t Suydevelt, NHSB 3002301, Eig:  A.B. Sloot
ZG
Dirk fan ’t Suydevelt, NHSB 3002302, Eig:  H. Sikkema
ZG
Guus Roosje van het Bergse Veld, NHSB 3023826, Eig:  A. Bus-Buur
G
Flip fan’t Suydevelt, NHSB 3007127, Eig:  C. Bol
G
Jesse uit de Drentsche streek, NHSB 3021324, Eig:  R. Timmer
G
Boris, NHSB 3022445, Eig:   M.M.A.H Schouteten-Zager

Tussen Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1 U
Cees fan ’t Suydevelt, NHSB 2991708, Eig:  N. van Rijn en T. Bos
2 U
Forever Zuko fan ’t Suydevelt, NHSB 3007125, Eig:  S.M.Doumont
3 ZG
Casper fan ’t Suydevelt, NHSB 2991707, Eig:  J.Molenaar
4 ZG
Bram Djenna van Drienermarke, NHSB 2991065, Eig:  H.T. Bösing en H.G.M. Belshof
ZG
Bram van Rubensdael, NSHB 2997403, Eig:  Y. Jongejan-Oosthoek
ZG
Jarod, NHSB 2997291, Eig:  J.G. de Wit
ZG
Kedron, NHSB 2997294, Eig:  J.R.E. van Maanen

Open Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1 U
Tristan, NHSB 2950004, Eig:  A.B. Sloot
2 U
Puk van Zoterbék, NHSB 2930205, Eig:  A.G.J. Breunis en J.W. Hoeksema
3 U
Asra-Tessa van Klein Elsholt, NHSB 2903967, Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remmen en R. Hogeland
4 U
Karu fan ’t Suydevelt, NHSB 2872052, Eig:  A. van Erp
U
Pjotter fan ’t Suydevelt, NHSB 2914673, Eig:  A. Scholten-Hobbelink
U
Youp fan’t Suydevelt, NSHB 2783246, Eig:  G. Pol-Goossen
U
Gijs fan ’t Zuudbargerveld, NHSB 2961811, Eig:  R.M. Oosterhof-Zwart en J.W.  Hoeksema
U
Duuc Bloske van’t Dreske Kwinne, NHSB 2956885, Eig:  I.L.A. van Hulzen
U
Ubbel fan ’t Suydevelt, NHSB 2938259, Eig:  L.T. Fienieg – de Groot
U
Faro uit de Drentsche Streek, NHSB 2937093, Eig:  W.J. Groot
ZG
Bomi Quilou van de Smalle Ee, NHSB 2978902, Eig:  J. Veldman
ZG
Bram fan`t Zuudbargerveld, NHSB 2961809, Eig:  B.E. Nieuwendijk
ZG
Xem fan’t Suydevelt, NHSB 2959422, Eig:  W.H. Sanders
ZG
Us Speyk fan ’t Suydevelt, NHSB 2938255, Eig:  B.H. Büter
ZG
Caesar Uit De Drentsche Streek, NHSB 2842396, Eig:  A.H. Bos
ZG
Rintje Indy van het Bergseveld, NHSB 2969879, Eig:  A.C.M. Poppelaars
ZG
Nozem fan’t Suydevelt, NHSB 2894058, Eig:  J. Reunis
ZG
Eiso fan ’t Suydevelt, NHSB 2824382, Eig:  K. Croezen
ZG
Finn fan ’t Suydevelt, NHSB 2829887, Eig:  A.J. Roodzant
ZG
V.I.P. fan’t Suydevelt, NHSB 2942480, Eig:  M. Straalman
ZG
Tallmora Mazzel, NHSB 3032024, Eig:  T.A.M. van de Laar-Kanters
ZG
Abe Bloske van ’t Dreske Kwinne, NHSB 2956884, Eig:  S. Tiemeijer-Wisman
ZG
Gijs van de Oostwieke, NHSB 2910819, Eig:  B. Jongsma en G.R.J. van der Leest
ZG
Charlie fan ’t Zuudbargerveld, NHSB 2961810, Eig:  J.M. Salari en J.W. Hoeksema
G
Jonah van de Olinckhoeve, NHSB 2924341, Eig:  J. Joksch

Kampioens Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1 U
Makker fan t Suydevelt, EST02656/12, Eig:  Kadi-Liis Säre en N. Hollender
2 U
Arvid fan’t Suydevelt, NHSB 2801713, Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
3 U
Quinto fan ’t Suydevelt, NHSB 2734444, Eig:  B.H. Büt
4 U
Sander fan de Indo-Anjoho, NHSB 2790062, Eig:  S. Tiemeijer-Wisman
 U
Udo fan ’t Suydevelt, NHSB 2938256, Eig:  M. van der Burg

Veteranen Klasse Reuen, keurmeester Mw. W. Wellens:

1 U
Waldo fan’t  Suydevelt, NHSB 2507292, Eig:  W.J. Groo
2 U
Floris Horus fan ’t Patrijzen Bos, NHSB 2651654, Eig:  J.W. Wegink
3 ZG
Niels fan ’t Suydevelt, NHSB 2717868, Eig:  P. Steendam-Gerrits
4 ZG
Oscar fan ’t Suydevelt, NHSB 2608820, Eig:  H.  Dijkstra
ZG
Squanto fan’t Suydevelt, NHSB 2616521, Eig:  S.M.Doumont
ZG
Jans fan ’t Suydevelt, NHSB 2694894, Eig:  H. Sikkema

Puppy Klasse Teven, keurmeester Mw. A.M. Reeskamp Blok:

1 VB
Silka- Brenda an ’t Landweggie, NHSB 3031149, Eig:  S.G. vd Esschert
2 VB
Nieke, NHSB 3033147, Eig:  J. Kropveld
3 VB
Orintha-Eefje van Klein Elsholt, NHSB 3028462, Eig:  J. Kollenburg en Chr. Nendels
4 VB
Josefien Loena Kyra van Zoterbék, NHSB 3031428, Eig:  L. van Santen en D. Boom
B
Donna-Lotteke-Kyra v. Zoterbék, NHSB 3031427, Eig:  A. de Fouw

Jeugd Klasse Teven, keurmeester Mw. A.M. Reeskamp Blok:

1 U
Flo fan’t Suydevelt, NHSB 3007130, Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
2 U
Imke Renske Út it Suden, NHSB 3005265, Eig:  E. Helmer-De Jong en T.F. Helmer
3 U
Norie Noor van de Sebastiaans Hoeve, NHSB 3015946, Eig:  L. Punselie
4 U
Chianty Aikje van de Schermesweide, NHSB 3012711, Eig:  J.L. Thorbrugger
ZG
It’s Mareike uit de Drentsche Streek, NHSB 3003906, Eig:  D. Buikema – Bouwman
ZG
Go Else fan ’t Suydevelt, NHSB 3022888, Eig:  K. Zanen-Kranse
ZG
Charlotte, NHSB 3022447, Eig:  L.A. Hrouda

Tussen Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Mensink:

1 U
Benthe Djenna van Drienermarke, NHSB 2991066, Eig:  H.T. Bösing en E.M. Bösing-Dijkstra
2 U
Dante fan’t Suydevelt, NHSB 3002304, Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
3 U
Puck-Tessa van Klein Elsholt, NHSB 2997330, Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remmen
4 U
Ayla Tessa van klein Elsholt, NHSB 2997328, Eig:  H.A. Leensen-Wiggerink
ZG
Ayuna von der Rebhuhnheide, NHSB 3018071, Eig:  A.C. van der Ham en R. van der Ham
ZG
Ziiva fan de Indo-Anjoho, NHSB 3003685, Eig:  I.A.C.M. Hoekstra-Dekkers
ntb
Cera fan’t Suydevelt, NHSB 2991710, Eig:  G.A.C.M. Duijvelaar

Open Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Mensink:

1 U
Sammy-Flo Lynde van de  Bezelhonk, NHSB 2977333, Eig:  C.M. Schulte
2 U
Lindsey Li van de Sebastiaans Hoeve, NHSB 2947480, Eig:  L. Punselie
3 U
Aischa fan´t Suydevelt, NHSB 2972741, Eig:  P. Smid
4 U Eva uit de Drentsche Streek NHSB 2899649 Eig: G. van Luinen de Rooij
U
Senna, NHSB 2950007, Eig:  A. Korving
U
Roosje fan ’t Suydevelt, NHSB 2930147, Eig:  A.C.M. Poppelaars
U
Indy fan ’t Suydevelt, NHSB 2864781, Eig:  A.C.M. Poppelaar
U
Hotske Eida Lauwers, NHSB 2895143, Eig:  D.J. Hoogstra
U
Katja, NHSB 2981569, Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
U
Fardau fan de Indo-Anjoho, NHSB 2790064, Eig:  I.A.C.M. Hoekstra-Dekkers
U
Senna Lynde van de Bezelhonk, NHSB 2977338, Eig:  S.Y. Graver
U
Eefje uit de Drentsche Streek, NHSB 2899648, Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remme
U
Ella van de Olinckhoeve, NHSB 2960856, Eig:  G.B. Oliema
ZG
Madame fan’t Suydevelt, NHSB 2880020, Eig:  J. Kropveld
ZG
Ditske Sjoeke van de Veenweide, NHSB 2977772, Eig:  D. Hepkema-Meijer
ZG
Donja v.d. Stiphoutse Velden, NHSB 2914725, Eig:  T.A.M. van de Laar-Kanters
ZG
Renske fan ’t Suydevelt, NHSB 2930148, Eig:  F.J. Glastra van Loon
ZG
Emma v.d. Stiphoutse Velden, NHSB 2969499, Eig:  J. Bijsterveld
ZG
Katie, NHSB 2795643, Eig:  L.A. Hrouda
ZG
Indy van de Krikheide, BE 1063999, Eig:  J. Kollenburg en Chr. Nendels

Kampioens Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Mensink:

1 U
Kamp. Jytte Pyppa van de Bezelhonk, NHSB 2898764, Eig:  C.M. Schulte
2 U
Kirsi fan’t Suydevelt, NHSB 2872053, Eig:  J.W. Hoeksema
3 U
Ivana Isah fan ’t Patrijzen Bos, NHSB 2931372, Eig:  W. Klijnstra en B.de Jong

Veteranen Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Mensink:

1 U
Tessel van’t Wijdseland, NHSB 2683651, Eig:  G.B. Olieman
2 U
Lizzie fan ’t Suydevelt, NHSB 2697129, Eig:  C. Regtien
3 U
 Flora Haidy fan ’t Patrijzen Bos, NHSB 2651658, Eig:  W. Klijnstra en B. de Jong
4 U
Femke Cibra v.d. Drentsche Dreven, NHSB 2467752, Eig:  F.J. Glastra van Loon
ZG
 Anne  fan’t Suydevelt, NHSB 2507294, Eig:  J. Reunis