Uitslag Kampioenschaps Clubmatch 2017 Posted september 11, 2017 by DPHCN

Lochem, 09 september 2017

Keurmeesters Dhr. W. Wellens, Mw. D. StriEgel & Dhr W.P.G. Hochstenbach
Clubwinnaar 2017 Floris Horus fan’t Patrijzenbos
Beste Jongste Pup Lotta
Beste Pup Senna Sophie v.d. Lage Nesse
Beste Jeugdhond Arak v.h. Groningerland
Beste Reu Floris Horus fan’t Patrijzenbos
Beste Teef Benthe Djenna van Drienermarken
Beste Veteraan Floris Horus fan’t Patrijzenbos
Reserve Beste Reu Tristan
Reserve Beste Teef Wiesje Wieneke fan’t Suydevelt

 

 

 

 

 

 

 

Jongste Puppy klasse Reuen, keurmeester Mw. D. Striegel:

1VB Pelle van de Rietzoomdrenten,  NHSB 3075751,  Eig:  G.F. Gerritsen

Puppy Klasse Reuen, keurmeester Mw. D. Striegel:

1VB Thomas Eefje van Klein Elsholt,  NHSB 3071119,  Eig:  L.E.F. Nettenbreijers-Halmans


Jeugd Klasse Reuen, keurmeester Mw. D. Striegel:

1U Arak van het Groningerland,  NHSB 3042585,  Eig:  R. Fokkens en L. de Louter
2U Ido fan ‘t Suydevelt,  NHSB 3039742,  Eig:  M. Logt-Smit
3U Bo-Bieke-Wiesje van Zoterbék,  NHSB 3059556,  Eig:  R.J.M. van Brug en K. van Brug
4U Wild Venatrix Sako of Floris,  NHSB 3057828,  Eig:  G. van Luinen de Rooij en J.W. Wegink
U Joppe fan’t Suydevelt,  NHSB 3044917,  Eig:  J. Veldman
ZG Iwan fan ‘t Suydevelt,  NHSB 3039743,  Eig:  E.M. Bouckaert-Dijkstra
ZG Arie van het Groningerland,  NHSB 3042583,  Eig:  M.F. Vos
ZG Morris fan ‘t Suydevelt,  NHSB 3063934,  Eig:  A.J. Roodzant
ZG Hessel,  NHSB 3059371,  Eig:  J.P. van der Molen
ZG Kerel uit de Drentsche streek,  NHSB 3061113,  Eig:  B. de Jonge
G Sam van de Olinckhoeve,  NHSB 3047272,  Eig:  B. van de Belt
NTB Joris Lauwers,  NHSB 3041480,  Eig:  G.J.M.T.Reintjens


Tussen Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W.P.G. Hochstenbach:

1U Jylco Jytte v.d.Bezelhonk,  NHSB 3033928,  Eig:  A.F.S.J. Luttikhuis
2U Jesse v.d. Olinckhoeve,  NHSB 3029844,  Eig:  G.B. Olieman
G Fokke Roosje van het Bergse Veld,  NHSB 3023823,  Eig:  T.H. Peereboom
G Jarno-Eefje van Klein Elsholt,  NHSB 3028461,  Eig:  A. van Erp
G Jesse uit de Drentsche Streek,  NHSB 3021324,  Eig:  R. Timmer
G Karu-Eefje van Klein Elsholt,  NHSB 3028460,  Eig:  J.W. Stroop


Open Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W.P.G. Hochstenbach:

1U V.I.P. fan’t Suydevelt,  NHSB 2942480,  Eig:  M. Woestenenk-Straalman
2U Rintje Indy van het Bergseveld,  NHSB 2969879,  Eig:  A.C.M. Poppelaars
3U Hidde Lynde van de Bezelhonk,  NHSB 2977330,  Eig:  G.D. Nobel en F.A.Roozenburg
4U Asra-Tessa van Klein Elsholt,  NHSB 2903967,  Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remmen en R. Hogeland
U Us Speyk fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2938255,  Eig:  B.H. Büter
U Gijs fan ‘t Zuudbargerveld,  NHSB 2961811,  Eig:  R.M. Oosterhof-Zwart en J.W.  Hoeksema
U Teacher’s Sixten,  SE46606/2015,  Eig:  K. Croezen
U Roef fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2930154,  Eig:  A. Läkamp
U Dirk fan ‘t Suydevelt,  NHSB 3002302,  Eig:  H. Sikkema
U Aiolt van de Schermesweide,  NHSB 3012706,  Eig:  H. Bijl
U Blitz,  NHSB 2981565,  Eig:  A.P.J. Krooswijk
ZG Pjotter fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2914673,  Eig:  A. Scholten-Hobbelink
ZG Bomi Quilou van de Smalle Ee,  NHSB 2978902,  Eig:  J. Veldman
ZG Eelco fan t Suydevelt,  NSHB 3002295,  Eig:  C. de Regt en J.W. Hoeksema
ZG Faro fan ‘t Suydevelt,  NSHB 3007126,  Eig:  D. Ruthenkolk
ZG Maras-Nora van Klein Elsholt,  NHSB 3016925,  Eig:  V.E. Liebers
ZG Youp fan’t Suydevelt,  NSHB 2783246,  Eig:  G. Pol-Goossens
ZG Karu fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2872052,  Eig:  A. van Erp
ZG Nozem fan’t Suydevelt,  NHSB 2894058,  Eig:  J. Reunis
ZG Eiso fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2824382,  Eig:  K. Croezen
ZG Finn fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2829887,  Eig:  A.J. Roodzant
ZG It’s Allard uit de Drentsche Streek,  NHSB 3003905,  Eig:  W.G. Visser-Vink
ZG Dries fan’t Suydevelt,  NHSB 3002301,  Eig:  A.B. Sloot
ZG Ubbel fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2938259,  Eig:  L.T. Fienieg – de Groot
ZG Jelle v.d. Olinckhoeve,  NHSB 2924342,  Eig:  M. Timmer
ZG Renslingans Bowie,  SE33946/2013,  Eig:  J. Veldman
ZG Blitz,  NHSB 2868421,  Eig:  M. Janssen
G Bram fan’t Zuudbargerveld,  NHSB 2961809,  Eig:  B.E. Nieuwendijk
G Casper fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2991707,  Eig:  J.Molenaar
G Jack-Nora van Klein Esholt,  NHSB 3016927,  Eig:  J.H.T. de Haardt
G Jarod,  NHSB 2997291,  Eig:  J.G. de Wit
G Endavour fan’t Suydevelt,  NHSB 3002296,  Eig:  G. Blom
G Boike Fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2980828,  Eig:  M.C.M. Veltkamp-Beentjes


Kampioens Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Tristan,  NHSB 2950004,  Eig:  A.B. Sloot
2U Udo fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2938256,  Eig:  M. van der Burg


Veteranen Klasse Reuen, keurmeester Dhr. W. Wellens
:

1U Floris Horus fan ‘t Patrijzen Bos,  NHSB 2651654,  Eig:  J.W. Wegink
2U Thybo Sanne v. Drienermarke,  NHSB 2743418,  Eig:  H.E. de Heer-Bronwasser
3U Harry,  LOSH 1046240,  Eig:  L.R.F.M. van de Poel
4U Quinto fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2734444,  Eig:  B.H. Büter

Jongste Puppy klasse Teven, keurmeester Mw. D. Striegel:

1VB Lotta,  NHSB 3080703,  Eig:  F.M.H.J. Hulshof
2VB Neeltje v.d. Rietzoomdrenten,  NHSB 3075754,  Eig:  F.J. Glastra van Loon
3VB Abby,  NHSB 3079697,  Eig:  E. Kwakman

Puppy Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Striegel:

1VB Senna Sophie v.d. Lage Nesse,  NHSB 3071471,  Eig:  T. de Reus en M. de Reus
2VB Evy Lenny van de Bezelhonk,  NHSB 3070574,  Eig:  S.E. van Ommen en C.M. Schulte
3VB Sara Eefje van Klein Elsholt,  NHSB 3071121,  Eig:  L.M. Veltman
VB Ayssa-Dara van de Ysselstaete,  NHSB 3069656,  Eig:  Th. Knip

Jeugd Klasse Teven, keurmeester Mw. D. Striegel:

1U Norah v.d. Olinckhoeve,  NHSB 2783246,  Eig:  G.B. Olieman
2U Kike Renske út it Suden,  NHSB 3061537,  Eig:  S.M.L. Boorsma
3U Baloe-Belle-Wiesje van Zoterbék,  NHSB 3059557,  Eig:  G.A.C.M. Duijvelaar en C.T.M. Franssen
U Pyppa-la v.d. Krikheide,  NHSB 3073445,  Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
U Linde v.d. Olinckhoeve,  NHSB 3063392,  Eig:  G.B. Olieman
U Berber,  NHSB 3044406,  Eig:  P.M. Datema
ZG Mia fan ‘t Suydenvelt,  NHSB 3063941,  Eig:  S. M. De Vries-Sikma
ZG Milly fan’t Suydevelt,  NHSB 3063942,  Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
ZG Maud,  NHSB 3044407,  Eig:  M.T.A. Vogels
ZG Festa,  NHSB 3059375,  Eig:  K. Hoekstra
G Kyra uit de Drentsche Streek,  NHSB 3061117,  Eig:  M.A. Dofferhof-Hoeksema


Tussen Klasse Teven, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Wild Venatrix Tikka Of Mira,  NHSB 3061877,  Eig:  M. Woestenenk-Straalman
3U Charlotte,  NHSB 3022447,  Eig:  L.A. Hrouda
3U Famke v.d. Stiphoutse Velden,  NHSB 3029279,  Eig:  E.J.M. Stellinga
4ZG Juffie fan’t Suydevelt,  NHSB 3044918,  Eig:  M.A. Dofferhof-Hoeksema
ZG Isah,  NHSB 3022449,  Eig:  P. Samehtini
ZG Ivy fan’t Suydevelt,  NHSB 3039747,  Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
ZG Lizzy vd Olinckhoeve,  NHSB 3029846,  Eig:   L Meijerink
G Yade-Eefje v. Klein Elsholt,  NHSB 3028464,  Eig:  I. E van Middendorp

Open Klasse Teven, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Inke fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2864779,  Eig:  A.G.J. Breunis en B.J. Breunis-Smit
2U Stella,  NHSB 2925536,  Eig:  J. Poll
3U Nora-Tessa van Klein Elsholt,  NHSB 2903970,  Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remmen
4U Mayke fan’t Zuudbargerveld,  NHSB 2961814,  Eig:  J. Smink en D. Smink-Louwsma
U Renske fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2930148,  Eig:  F.J. Glastra van Loon
U Ayla Tessa van klein Elsholt,  NHSB 2997328,  Eig:  H.A. Leensen-Wiggerink
U Eefje uit de Drentsche Streek,  NHSB 2899648,  Eig:  A.H.L. Kamperman v. Remmen
U Solo fan ‘t Suydenvelt,  NHSB 2930810,  Eig:  J. Westerborg
U Norah van de Olinckhoeve,  NHSB 2982498,  Eig:  H. Averesch
ZG It’s Mareike uit de Drentsche Streek,  NHSB 3003906,  Eig:  D. Buikema – Bouwman
ZG Ditske Sjoeke van de Veenweide,  NHSB 2977772,  Eig:  D. Hepkema-Meijer
ZG Hotske Eida Lauwers,  NHSB 2895143,  Eig:  D.J. Hoogstra
ZG Keety-Yssy van de Huetsche Grave,  NHSB 2978205,  Eig:  A. van Ditzhuyzen
ZG Birthe fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2812139,  Eig:  M. van Wijhe
ZG Hannalee uit de Drentsche Streek,  NHSB 2980838,  Eig:  H.H.M. Vermeij

Kampioens Klasse Teven, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Benthe Djenna van Drienermarke,  NHSB 2991066,  Eig:  H.T. Bösing en E.M. Bösing-Dijkstra
2U Wiesje-Wyneke fan ‘t Suydevelt,  NHSB 2947557,  Eig:  G.A.C.M. Duijvelaar en C.T.M. Franssen
3U Femke fan’t Suydevelt,  NHSB 2829889,  Eig:  J.W. Hoeksema en F. Hoeksema-Schuurman
4U Ella van de Olinckhoeve,  NHSB 2960856,  Eig:  G.B. Olieman
U Sophie Amy v.d. Lage Nesse,  NHSB 2926061,  Eig:  T. de Reus

Gebruikshonden Klasse Teven, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Kamp. Djenna Sanne van Drienermarke,  NHSB 2743422,  Eig:  H.T. Bösing en E.M. Bösing-Dijkstra

Veteranen Klasse Teven, keurmeester Dhr. W. Wellens:

1U Tessel van’t Wijdseland,  NHSB 2683651,  Eig:  G.B. Olieman